Horyzont-System - producent wycieraczek systemowych Alumata®

 

Porady

Szanowni Państwo,

Info dla architekta poświęcona jest architektom i projektantom, którzy pracują z naszymi produktami oraz dla tych, którzy dopiero zaczynają z nami współpracę. Znajdą tu Państwo informacje o przygotowanych ciekawych realizacjach, dane techniczne oraz niezbędne rysunki techniczne i inne przydatne informacje. Zachęcamy do odwiedzania Info dla architekta i mamy nadzieję, że zawarte w niej informacje ułatwią Państwu pracę oraz pozwolą nawiązać z nami współpracę.

 

Info dla architekta została podzielona na następujące działy:

  • Dane techniczne ( z czego zostały wykonane wycieraczki Alumata ® oraz z jakimi wkładami są dostępne )
  • Atesty i Aprobaty ( dokumenty niezbędne przy odbiorach technicznych )
  • Rysunki poglądowe ( przekroje wycieraczek Alumata ®: Junior, Senior, Senior wzmocniona, Tytan, Amax, ASmax )
  • Wskazówki montażowe ( czyli jak poprawnie wykonać podłoże pod wycieraczkę i jak prawidłowo osadzić ramkę pod wycieraczkę )
  • Sposób czyszczenia wycieraczki ( jak serwisować czyli jak zadbać aby wycieraczka dobrze spełniała swoją funkcję )

 

UWAGA:

Aby umożliwić Państwu lepsze zapoznanie się z oferowanymi przez nasza firmę systemami wycieraczek wejściowych, przygotowaliśmy specjalne katalogi z próbkami (fizyczne profile z różnymi wkładami i łącznikiem)

  

 W przypadku zainteresowania cenami prosimy o kontakt e-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.